Runājot par Alisi

Vēl nedaudz pārdomu saistībā ar Balto Trusi. Nebūt nenoliegšu, ka esmu uz šo tēlu un visu ar to saistīto pasaciņu nedaudz “tērēts”. Bet to jau Jūs atceraties ikreiz, kad ievadāt attiecīgajā lodziņā mana bloga adresi, vai ne? Liegi dievinu arīdzan baltā truša sevišķo dziesmu. Bet nesen manai zelta kolekcijai pievienojās kanāla SyFy televīzijas formāta īsseriāls “Alice”.

Pirms kādām nedēļām par to jau rakstīju, pieminot tikai kā skatīšanai vēl nākotnē ieplānotu. Pēc redzētajiem citiem attiecīgās komandas darbiem negaidīju no tā pārlieku daudz un vispār ilgi atliku, taču viņnedēļ tomēr galējas garlaicības brīdī noskatījos. Un tagad esmu ļoti apmierināts ar faktu, ka netiku ļāvis diezgan vājajam reklāmas rullītim mani iespaidot un likt šo filmu pamest neskatītu. Zināt, tikai pavisam mazliet pārspīlējot, es vēlētos teikt, ka tā ir labākā filma, kas redzēta pēdējo gadu gaitā. Protams, ja neņem vērā vietumis, iespējams, “nepietiekamo” aktierspēli – tomēr ir daudzi citi elementi, kas šo atsver.

Ja vien gadās tāda iespēja, patiešām iesaku noskatīties. Īpaši varētu patikt “The Matrix” faniem, piemēram. Vai drīzāk tiem, kam patīk tādas filmas kā “Dark City”. Negribu stāstīt neko sīkāk, lai nebojātu iespējamo iespaidu – taču jāatzīst, ka filmā ir ļoti oriģinālā veidā pārveidots un pielāgots Kerola “Alises Brīnumzemē” sižets.

Blāvā treilera vietā piedāvāju īsu fragmentu no filmas. Varbūt noder.

http://www.youtube.com/watch?v=oP6ewdH1_hc

Leave a Reply

Your email address will not be published.