Foursquare kā teroristu ierocis

Jau pāris gadus man šī doma pa galvu maļas, nolēmu beidzot aprakstīt.

Laiku pa laikam kāds (ne)iesācējs sūkstās, ka “Foursquare” esot dzīvokļu zagļu štelle, kas ļaujot tiem redzēt, kad saimnieks nav mājās, un tādā garā. Šīs muļķības atspēkot man ir pat slinkums, savējie sapratīs tāpat, – bet nedaudz bažīgu mani dara citas varbūtības. Piemēram, kāds taču var izfunktierēt, kā saprogrammēt sprāgstvielu detonatoru tā, lai tas iet gaisā, kad attiecīgajā objektā ir iečekojies kāds ļoti konkrēts cilvēks, iespējamos piemērus neminēšu. Vai, vēl trakāk, vienkārši reaģē uz swarm.

Kā Jums tādas perspektīvas, dārgie socmediju adepti?

P.S. Atspēkojumus uzklausīšu šoreiz no tiesas ar prieku.

3 Comments

  1. J.A.Z.

    Domāju, ka potenciālie teroristu mērķi 4sq nelieto. Tad jau drīzāk kādam killerim šāda metode ir noderigāka. Swarm variants ir ticamāks. Otra lieta – nevaru iedomāties ka app store parādītos aplikācija “Uzlaid gaisā da jebko” :)

  2. Vitālijs

    Nu tik pat labi un daudz anonīmāk ir pievienot gps un likt visam naherizēties pie noteiktām gps korrdinātēm + 3 min, lai paspētu tikt iekšā ēkā… Bet kā tautā saka, seko līdzi spridzeklim nevis spridzinātājam.

    • Kā tieši tas būtu “daudz anonīmāk”? Augšminētais jau darītos ar nevainīgo, ne ļaundaru check-in. Lai gan patiesībā arī man šī tēma nerada nekādu vēlmi analizēt dziļāk, lai nelielas bažas paliek tikpat nelielas un netop vairotas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.