Jaunās vēsmas

Ja tā padomā, kādu laika strēķīti pavisam neesmu stāstījis, kā man pašam iet. Nu kāds laika strēķītis brīvāks beidzot pagadījies, jāizmanto un jāmēģina situācija labot.

Brīvais laiks pazudis iz tam, ka pēc ziemas nomāktības un, tā teikt, radošās krīzes perioda bija uznākusi kāre steidzami iesaistīties jaunos projektos un pasākumos – un, kā jau tas mēdz gadīties, esmu sagrābies visu reizē. Kur ir, tur rodas atkal. Par radošajiem projektiem nestāstīšu, tas lai paliek brīdim, kad būs jau kas vairāk padarīts un atliks tikai baudīt augļus; taču atļaušos Jūs nedaudz informēt par sabiedriskā labuma aktivitātēm.

Izraušanos no stagnācijas važām sāku Valentīna dienā – ar izstāšanos no partijas, kurā sabiju vairāk kā 10 gadus. Protams, idejas un pārliecības nekur nav zudušas – nerimis turpinu darboties kā sociāldemokrātisko ziņu portāla Kreisie.LV redaktors, nule esam arī ar domubiedriem nodibinājuši jaunu organizāciju – biedrību PROGRESĪVIE. Kas mēs tādi par zvēriem, ar ko mūs ēd un kāpēc vispār tāds nosaukums, var izlasīt manā nedaudz nopietnākā garā rakstītā blogā: [diena.lv].

Jūtami drīz iestāsies arī pavasara talku sezona Juglas suņu patversmē, tad jau ziņošu, kā var piedalīties.

Kas vēl? Sasodīts, vēl nedrīkst stāstīt, hehe. Bet, kā tikko, tā uzreiz, apsolu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.