Kinofakti: Viņa baidās no taureņiem

Jā, tieši tā. Un vēl šai meitenei ir alerģija uz zemenēm un nepatika pret saules gaismu – kas gan liekas dīvaini, zinot, ka viņa ir dzimusi Havaju salās. Taisnības labad gan jāteic, ka gandrīz uzreiz viņa tika aizvesta vispirms uz Vašingtonu, pēc tam uz vecāku dzimto valsti Austrāliju. Un plašajai pasaulei šī meitene ir pazīstama tieši kā Austrālijas kinodīva Nikola Kidmena.

oriģināls: 13.05.2008

Aktrises talants Nikolai gan nav vienīgais viņas prasmju krājumā, tāpat viņa labi spēlē klavieres un dzied – kas arī ir dzirdams dažās filmās: klavierspēle „Cold Mountain”, dziedāšana „Moulin Rouge”. Tāpat viņa ir dziedājusi kopā ar Robiju Viljamsu (slavenā „Something Stupid”, kuras oriģināls pieder Frenkam Sinatram un Nensijai Sinatrai).

Piedevām, viņa ir arī rakstniece, kas no filmēšanās brīvajos brīžos raksta īsos stāstus un cer tos kādreiz publicēt. Ar rakstīšanu kā tādu saistās arī viņas upuris kinomākslai: būdama no dzimšanas kreile, viņa tomēr iemācījās rakstīt ar labo roku, filmējoties „The Hours”, kurā viņa tēloja rakstnieci Virdžīniju Vulfu, kas rakstīja ar labo roku.

Ak jā, un vēl viņa pati parasti filmējas „kailajās ainās”, nevis izmanto dublierus kā daudzi citi aktieri. Ar viņas augumu to var atļauties. Kaut gan, ir bijušas reizes, kad arī to ir bijis jākoriģē, piemēram, filmā „The Portrait of a Lady”, kurā viņai bija jānēsā speciāla korsete, lai viduklis liktos tievāks. Iespējams, tieši tāpēc pēc filmēšanās viņai nācās divas nedēļas pavadīt gultā ar diagnozi „pārmērīgs stress”.

Ko vēl lai pieminu… Interesants man likās fakts, ka viņa kopā ar savu vīru Keitu Urbanu kāzās aicināja viesus nevis dāvināt jaunajam pārim kādas dāvanas, bet gan tam paredzēto naudu ieguldīt kādā no labdarības organizācijām.

Daudzi vīrieši iekāro Nikolu. Gribat zināt, kādam Jums jābūt, ja gribat iekarot viņas uzmanību? Aktrises labākais draugs starp vīriešiem ir Džims Kerijs. Tā, lūk – nu Jums māksla rokā!

Šis tas no agrāk rakstītā arī par Nikolu Kidmenu – Kinofakti: Come what may

Leave a Reply

Your email address will not be published.