Gudrais suns un gudrais saimnieks

Sestdien jaunajā Juglas patversmē notiks interesants seminārs, kuru vadīs Austrijas zoopsiholoģe, suņu uzvedības eksperte, jaunākās suņu psiholoģijas grāmatu izdevniecības direktore Olga Kazarskaja. Mūsdienīgā kinoloģija un zoopsiholoģija – ar ko tās atšķiras no “vecās skolas” un vienkāršas pozitīvās apmācības? Kā saprast suni? Tie ir tikai daži no būtiskajiem jautājumiem. Seminārā tiks runāts par to, kā saimniekam ar savu suni izveidot kontaktu, kura pamatā ir sapratne, uzticība un draudzība.

informācija no organizatoriem par darba kārtību

Pirmā daļa:

Fundamentāls kontakts ar suni – kā to panākt. Kā izveidot tādu kontaktu, kas būtu pamats stabilām attiecībām starp suni un saimnieku. Jaunākie pētījumi neiropsiholoģijā, kas ļauj mums “ielīst” dziļāk suņa domāšanā, saprast tās uzbūvi un izzināt, no kā veidojas suņa personība, kā arī uzvedība. Paplašināsim zināšanas, iemācoties labāk saprast suni un veidot kontaktu!

Otrā daļa:

Sīkāks ieskats kontakta veidošanā. No kā sastāv savstarpēja sapratne starp suni un saimnieku. Ko mēs zinām par fundamentālo saikni starp suni un saimnieku un kā mēs varam izmantot jaunās zināšanas, komunicējot ar savu suni. No kādiem komponentiem sastāv saikne starp suni un saimnieku (ķermeņa valoda, stress, emocijas, apmācība).

Noslēgums:

Pārrunas par perspektīvām, kas paveras, ja mēs spējam saprast savu suni un nodibināt attiecības, kuras balstās izpratnē un uzticībā. Kā pats cilvēks pilnveidojas komunikācijas procesā ar savu mīluli. Diskusijas un pārrunu noslēgumā zoopsiholoģe Olga Kazarska labprāt atbildēs uz Jūsu jautājumiem!

► Pasākuma valoda – krievu. Seminārs notiks šī gada 13. augustā jaunās dzīvnieku patversmes “Labās mājas” teritorijā Juglas ielā 18F. Sākums pl.11:00. Dalības maksa – 10 Ls, kas kļūs par ziedojumu patversmei. Organizatori lūdz paziņot par dalību iepriekš – reģistrācijas e-pasts: juglaspatversme@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.