Bad Romance

Lūk, to es saucu par Parodiju ar lielo burtu. Nevis kāda mākslas darba prastu izķēmošanu personīgas nepatikas dēļ, bet kvalitatīvu, profesionāli sagatavotu, praktiski jaunu mākslas darbu ar parodējamā motīviem. Šoreiz tāds ir tapis par Lady GaGa trieciendziesmu “Bad Romance”.

Jāatzīst godīgi – kā cilvēks, kas radio tikpat kā neklausās un dažādiem topiem neseko it nemaz, arī oriģinālu pirmoreiz dzirdēju tikai pirms dažām dienām. Un zināt – man tas patika. Paklausījos citas minētās mākslinieces dziesmas – arī patīk. Varbūt tāpēc, ka biju iepriekš dzirdējis dažas dziesmas, ko šī meitene izpilda ārpus “Gagas” tēla – manuprāt, viņai ir laba balss un lieliskas klavierspēles prasmes. Un šie apstākļi sniedza man iespēju arī jaunā tēla dziesmas klausīties bez iepriekšējiem aizspriedumiem par internetā publicētajās kritikās nereti izskanējušo “Gagas nemākulību” un “tizlo balsi”, un vēl nez ko. Nu, labi, raksts patiesībā taču ir pavisam par ko citu.

Lūk, minētā Parodija. Izpilda a capella Oregonas universitātes vīru ansamblis “On The Rocks”.

Salīdzinājumam lai Jums tiek arī oriģināls – ne tik daudz muzikālam, cik vizuālam, jo arī Parodijā visai interesantā veidā tika ievērota oriģinālā klipa horeogrāfija. Bet P.S. vietā pašā ieraksta apakšā – Stefani Germanotta (jeb tās pašas Lady GaGa) agrākas jaunības daiļrades paraugs, dēļ kura es arī viņas tagadējo darbu vērtēju pavisam citādi.

P.S.

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.