Seši mazi bundzinieki

Tīk man reizi pa reizei padalīties ar savas kolekcijas video, kuros attēloti ļaudis, kas māk to, ko nemāk citi, vai no jauna izdomā lietas, līdz kurām citi vēl nav aizdomājušies. Šobrīd kāda meitene no paziņu loka aktīvi mācās bungot, tamdēļ savākšu šeitan vienā ierakstā dažus bungotāju video, kurus vēlos viņai parādīt – tāpat vien, ērtības labad. Ij pašam atmiņai vēl noderēs, ij varbūt kādam citam, kas zina. Katrā ziņā, pirms verat vaļā raksta turpinājumu, saku uzreiz – Godmaņa šeit nebūs, hehe. Tikai Igors Falecki un Kevins Savka.

Vispirms Ivitas un citu uzmanībai tiek piedāvāti kāda poļu brīnumbērna veikumu video – savu bundzinieka publisko karjeru viņš uzsācis jau 4 gadu vecumā (šobrīd mazajam Igoram Falecki, domājams, ir apmēram 6 gadi).

Otrs šīsdienas ieraksta varonis ir – cilvēks ar pavisam interesantu pieeju dzīvei un bungošanai. Kevins Savka  (Kevin Sawka), mūzikas pasaulei plašāk pazīstams kā KJ Sawka, ir bundzinieks, kas par savu mērķi uzstādījis elektroniskās un deju mūzikas skatuves savdabīgu iekarošanu, spēlējot dzīvajā bungas tehno, breakbeat un drum’n’bass ritmos. Nesenos gados Kevins ir strādājis kopā ar tādām elektronikas zvaigznēm kā LTJ Bukem un Venetian Snares, agrāk toties būdams pat roka leģendas Santana bundzinieka skolotājs un ierakstījies studijā kopā ar Endiju Sammersu no The Police.

Leave a Reply

Your email address will not be published.