Lidojošā suņa liktenis

Domājams, man nav Jums jāstāsta par to, ko tieši lietuviešu idiņš nodarīja kādam sunim – par to vēsts jau visu pasauli aplidojusi (dažuviet diemžēl pat paziņojot, ka vainīgais ir latvietis). Ja tomēr šī ziņa vēl nav lasīta, informāciju var atrast patversmes bloga rakstā “Lietuviešu deģenerāts – suņa slepkava”.

Jau tika ziņots arī, ka suns ir brīnumainā kārtā palicis dzīvs un tiek ārstēts. Šobrīd Lietuvas ziņu portāli stāsta, ka dzīvnieka stāvoklis pamazām stabilizējoties, sunītis Nuaro ir pēc operācijas atsācis ēst un dzert.

Ārzemju portāli gan turpina savu kaitniecību – neizlabodami ziņas. Pirmkārt, kā jau minēju iepriekš, joprojām Lietuva tiek jaukta ar Latviju. Otrkārt, negadījuma dienā visur tika publicēts ļaundara vārds – Valdas Baranauskas. Un visi, kas šo vārdu nēsā, protams, saņēma visai drausmas vēstules dažādos portālos, kā arī citādus draudus. Taču lietuviešu portāls “Gyvunuteises” ir laikam vienīgais, kas šodien iepriekšējo ziņu labojis, pievienojot atvainošanās rindkopu, un beidzot paziņojis, ka video redzamajam vīrietim, kas tur suni, ir pavisam cits vārds – Svajūnas Beniukas. Tieši šī vārda nesātājs ir jau aizturētā persona, kas drīz saņems sodu par savu “labo darbu” – lidošanas mācīšanu suņiem… Spriedums tikšot paziņots pirmdien.

5 Comments

  1. Uff… tika noskatīties to video. Tik nelabi palika.. Vispār tik žēl palika, ja es būtu tam sunītim blakus tajā brīdī, kas viņš gulēja uz asfalta, pieskrietu un pēc iespējas ātrākā veidā padarītu šim nesāpīgāku galu. Protams aiz laba mērķa. Man tāds dzīves uzskats. Pat iedomāties negribu, ko viņš tajā brīdi izjuta. :/ Vēl skumjāk ir tas, ka nezinam, cik daudz ļauna notiek ar dzīvniekiem ik dienu no tādiem briesmoņiem kā
    Svajūnas Beniukas .

  2. Pingback: R.I.P.

Leave a Reply

Your email address will not be published.