AŠ kvadrātā

Pēdējās dienās ne mazums viedokļu ir parādījušies par Šlesera un Šķēles politiskās laulības plāniem – drīz slavinoši, drīz kritizējoši, bet maz no tiem analizējoši pēc būtības. Protams, es ne tuvu neesmu politologs, tāpat arīdzan kādu citu tuvu zinātņu pārstāvis, taču man ir savs, politiskajā līdzdalībā viegli iesaistītā pilsoņa viedoklis… Kuru savā privātajā blogā nekautrējos paust.

Redziet, lielākā daļa viedokļu (vismaz manis atrasto) ir par to, ka šai savienībai ir lemta neveiksme. Vēl neliels ļaužu pulciņš apgalvo, ka viss ir super un veiksme garantēta. Bet mana doma ir, ka šis ir tiešām politisks fiasko – taču plānots un paredzēts. Abi politiskie spēki, kurus pārstāv pieminētie, hm, kungi, ir paspējuši sevi gadu gaitā sakompromitēt pēc pilnas programmas. Varbūt šis tuvāko vēlēšanu iepriekš plānotās pakāšanas process ir labs veids, kā izvairīties no atbildības par “pagātnes grēkiem”? Pēc vēlēšanām abi līderi varēs klusītēm pazust no latvju politskatuves – un neviens tos ij neatcerēsies…

2 Comments

  1. Dagnis

    Latvijas sabiedrība diezgan ātri aizmirst dažādus politiķu izgājienus. Atceras tikai pēc vēlēšanām vai kārtējiem podiem. Ja neaizmirstu, tad noteikti tagad Latvija ja ne gluži plauktu uz zeltu, bet būtu savādāka situācija, i varbūt šitie AŠie būtu kvadrātveida būrīšos :)

  2. kepinja

    nu nez. Man jau liekas, ka atcerēties sabiedrība vienalga atcerās visu, kas notiek, tikai sabiedrība nevar neko uzlabot, ja neveido sev patikamas savienibas.
    Iespejams šī tomēr būs veiksmīga savienība, lai gan nezinu, kā reaģē tie sabiedrības locekļi, kuri atbalstīja tikai vienu no šīm apvienotajām partijām, bet otrus ne.. Nu viņiem nāksies izlemt!!! Baidos, ka tas var ietekmēt balsotāju ksiatu vēl vairāk nekā līdz šim.. un ne jau uz pieaugošo pusi!

Leave a Reply

Your email address will not be published.