Party Bus “godīgais” mārketings

Īsti šobrīd nav laika nodoties gariem situācijas skaidrojumiem, bet gan jau paši sapratīsiet no konspektīvā atstāsta.

Īsumā – kāda mācību kursa noslēgumā man ir jāraksta biznesa klases izstādes analīze. Kā par spīti, iestājies absolūtais finanšu bads, tamdēļ nokļūšana kādā izstādē ir visai apgrūtināta… Bet re, pēkšņi naktī tviterī lasu ziņu no “Party Bus” – retvītojiet šo mūsu ziņu un Jūs jau piedalāties ielūguma loterijā. Super! Retvītoju un gaidu. Ar maisu…

Nākamjā dienā saņemu paziņojumu, ka tomēr ar retvītošanu nekāda “jau piedalīšanās” nenotiek. Vēl ir arī noteikti jāseko viņu kontam. Nu labi, piesekoju ar. Tad parādās ziņa – izdomājiet kādu interesantu tekstu par mums, un tad varat atkal “jau piedalīties”… Nu, traki taču vajag to ielūgumu man, citādi eksāmena atzīmi riskēju nedabūt. Pārvaru aizdomas un ietvītoju foršu sauklīti, ko viņi tūdaļ ne mazāk priecīgi retvīto. Domāju – ok, būs tomēr. Atnāk ziņa – jā, esat laimējis, nāciet un pie ieejas zvaniet uz tādu un tādu tel.

Sapriecājos. Bet atkal par agru. Tīras nejaušības pēc pajautāju, vai ielūgums attiecas uz visām izstādes dienām – un izrādās, atkal nekā, palieku ar garu degunu. Jo var nākt tikai šai konkrētajā dienā, citās ne. Lieki gan piebilst, ka visi šie papildnoteikumi tiek piegudroti “ar atpakaļejošu datumu”.

Ko lai saka, maldināšanas lohotrons pēc pilnas programmas. Iespējams, te pat būtu zināms darbiņš PTAC… Tagad ar tiešām sabojātu garastāvokli dodos pretī vēl diviem eksāmeniem…

8 Comments

  1. Hm. Man pati Partybus ideja šķiet pietiekoši nepieņemama, lai neielaistos ar viņiem. Neizslēdzu, ka esmu ietekmējies no emocijām, kas radās negarā sarunā ar vienu no pasākuma autoriem, kad piespiedu kārtā (kā uzņēmuma, kurā strādāju klientu) nācās satikt.

  2. Par to nemācēšu spriest – nav bijis kontakta idejas sakarā. Tomēr kā cilvēkam, kas pats vairāk vai mazāk ir iesaistīts mārketinga pasaulē, man tagad ir radušās negatīvas emocijas pret viņu pārstāvēto mārketinga veidu un tātad nākotnē, ja būs nepieciešamība meklēt ko līdzīgu, starp iespējamiem variantiem viņi būs pēdējā vietā.

  3. man ar bija atbilde, ka emu laimīgā, bet tā kā dabūju biļetes no citiem labdariem (paldies grāpīša kungam receptes.lv)un izstāde bija gatavais sviests, tad otru dienu tur iet kaut arī nahaļavu nebija nekādas iedvesmas un nemaz necentos ko tuvāk noskaidrot.
    Bet principā jau vienmēr ir tā, ka RT un sekošana=piedalīšanos laimestā.

Leave a Reply

Your email address will not be published.