Eksotiskās meitenes aicina – draudzēsimies!

Elmiras austrumu un eksotisko deju studija aicina pievienoties interesentu pulkam, kas pulcējas sociālajā tīklā www.draugiem.lv/elmira/. Un tūdaļ paskaidroju – šis nav pasūtījuma reklāmraksts. Ar studiju mani vieno ilgstoša draudzība, kā arī visai tieša sadarbība – gan kā fotogrāfam, gan dažādos projektos. Un reizēm tieši šīs šovgrupas sastāvā es ierodos visādos pasākumos austrumu halātā un lieku ļautiņiem ūdenspīpes, hehe.

Studijas korporatīvajā profilā turpmāk tiks publicētas aktuālākās ziņas par studijas darbību un plānotajiem pasākumiem, kā arī informācija par dažādiem piedāvājumiem, atlaidēm un akcijām. Tāpat šajā profilā interesentiem ir iespējams uzdot jautājumus par studiju, austrumu dejām un citām saistītām lietām, kā arī atrast studijas pasniedzēju kontaktus un sazināties tieši ar tiem.

Elmiras (Jeļenas Rezvihas) vadītā deju studija darbojas kopš 2006. gada; pirms tam Elmira vairākus gadus bijusi dejotāja un pasniedzēja eksotisko deju teātrī „Karinedance”, piedalījusies neskaitāmās meistarklasēs pie dažādiem pasniedzējiem, piemēram – Наталья Беккер (Krievija), Мария Шашкова (Krievija), Ольга Нур (Krievija), Наталья Фадда (Krievija), Марина Оганян (Krievija), Virginia Mendes (ASV), Khaled Mahmoud (Ēģipte), Amir Thaleb (Argentīna), Dr. Mo Geddawi (Vācija), Suha Azar (Libāna) u.c.

Elmira uzskata, ka katrā sievietē mīt dabas dota grācija, plastika, sievišķība – un viņas kā pasniedzējas uzdevums ir savās skolniecēs šīs īpašības atklāt un attīstīt. „Mans mērķis ir skaistas kustības ne tikai uz skatuves, bet arī dzīvē,” saka Elmira. „Prasme nodot tālāk savu pieredzi un zināšanas ir ļoti svarīga katram pasniedzējam. Esmu ārkārtīgi priecīga, kad manas skolnieces sāk dejot ne tikai iestudētās dejas, bet arī improvizē, vienlaikus izprotot vēderdeju būtību – kas ir brīvas kustības, ticība saviem spēkiem, šarms un bezgalīga sievišķība.”

Interesentus par eksotisko deju nodarbībām Elmira aicina piezvanīt viņai pa tālruni 28320338 vai rakstīt uz e-pastu elmirashow@gmail.com.

One Comment

  1. Pingback: Bellydance + Tango

Leave a Reply

Your email address will not be published.